Pretekový plán 2017
| PRETEKOVÝ PLÁN - SEZÓNA 2017 séria MOZ | bodovanie | OZ CHPH : | Ružomberok | ||||||
| P.č. | Dátum | miesto štartu | Kat. MS | bodovanie | body/klesanie | Deklarácia výsledkov - výstavy | rozpätie km | zaradenie do súťaže OZ | |
| 30.4.2017 | Púchov | Nácvik | |||||||
| 1 | 7.5.2017 | Kromeriš 1 | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ | 123-164 | M-OZ | |
| 2 | 14.5.2017 | Brno | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ | 178-218 | M-OZ | |
| 3 | 21.5.2017 | Velké Meziričí | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ | 223-263 | M-OZ | |
| 4 | 28.5.2017 | Řičany | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ, | 325 - 369 | M-OZ | |
| 5 | 4.6.2017 | Praha – Slivenec 1 | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ, | 354 - 397 | M-OZ | |
| 6 | 11.6.2017 | Bayreuth 1 | MS | 10/3 | 140/5/2 | VS1,VS2,OZ, R4, R5, RS-DT | 498 - 581 | M-OZ | |
| 7 | 11.6.2017 | Kromeríš 2 | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ, | 123-164 | M-OZ | |
| 8 | 18.6.2017 | Praha – Slivenec 2 | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ, | 354 - 397 | M-OZ | |
| 9 | 25.6.2017 | No Mes Nad Váhom | Nácvik | koeficient | VS1,VS2,OZ, | 103-138 | |||
| 10 | 25.6.2017 | Bayreuth 2 | MS | 10/3 | 140/5/2 | VS1,VS2,OZ, R4, R5, RS-DT | 498 - 581 | M-OZ | |
| 11 | 2.7.2017 | Praha-Slivenec 3 | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ, | 354 - 397 | M-OZ | |
| 12 | 2.7.2017 | Marburg 1NP | MS - DT,SDT | 10/3 | 140/5/2 % | VS1,VS2,OZ, R4, R5, RS-DT | 710 - 795 | M-OZ | |
| 13 | 9.7.2017 | Praha – Slivenec 4 | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ, | 354 - 397 | M-OZ | |
| 14 | 9.7.2017 | Gotha - VCS | MS | 10/3 | 140/5/2 % | VS1,VS2,OZ, R4, R5, RS-DT | 587 - 662 | M-OZ | |
| 15 | 16.7.2017 | Praha-Slivenec-5 | MS | 999/7 | 60/3/2 % | VS1,VS2,OZ, | 354 - 397 | M-OZ | |
| 16 | 16.7.2017 | Marburg 2 | MS - DT,SDT | 10/3 | 140/5/2 % | VS1,VS2,OZ, R4, R5, RS-DT | 710 - 795 | M-OZ | |
| 17 | 23.7.2017 | N.M.Nad Váhom | Nácvik | koeficient | VS1,VS2,OZ, | 103-138 | |||
| 18 | 23.7.2017 | Bayreuth 3 | MS | 10/3 | 140/5/2 | VS1,VS2,OZ, R4, R5, RS-DT | 498 - 581 | M-OZ | |
| 19 | 30.7.2017 | N.M.Nad Váhom | Nácvik | koeficient | VS1,VS2,OZ, | 103-138 | |||
| 20 | 30.7.2017 | Marburg- NP | MS - DT,SDT | 10/3 | 140/5/2 % | VS1,VS2,OZ, R4, R5, RS-DT | 710 - 795 | M-OZ | |
| 20.8.2017 | Púchov | ||||||||
| 27.8.2017 | Kroměriš | MS - MH | 999/7 | 60/3/2% | VS1,VS2,OZ | 123-164 | M-OZ | ||
| 3.9.2017 | Brno | MS - MH | 999/7 | 60/3/2% | VS1,VS2,OZ | 178-218 | M-OZ | ||
| 10.9.2017 | Veľké Meziříčí | MS - MH | 999/7 | 60/3/2% | VS1,VS2,OZ | 223-263 | M-OZ | ||
| 17.9.2017 | Humpolec | MS - MH | 999/7 | 60/3/2% | VS1,VS2,OZ | 274-317 | M-OZ | ||
| 24.9.2017 | Řičany | MS - MH | 999/7 | 60/3/2% | VS1,VS2,OZ | 325-369 | M-OZ | ||
| SEZÓNA 2017 |
Regiony
VS1 - podľa suradníc
VS2 - podľa suradníc
R4 - Ružomberok (RK) + Martin(MT)
R5 - RK+MT+PD+ZA
RS - DT=CA+KNM+MT+RK+ZA+PD+DP+TE+BY
OZ CHPH Ružomberok
Regiony
VS1 - podľa suradníc
VS2 - podľa suradníc
R4 - Ružomberok (RK) + Martin(MT)
R5 - RK+MT+PD+ZA
RS - DT=CA+KNM+MT+RK+ZA+PD+DP+TE+BY
OZ CHPH Ružomberok